Květen 2009

Jayův vzkázek-"Pravda"

31. května 2009 v 18:16 | pet´ula |  jay další info
Někteří lidé se nás pokoušeli prolomit dolů, ale oni neví co US5 chystají.
Někteří lidé mluví pravdu, pravda je nevyhnutelná a ta brzo vyjde najevo.
Někteří lidé budou vypadat jako hlupáci, jakmile uvidí 5 kluků zpátky na vrcholu, brzy...velmi brzy.
-------
překlad: MaRky=*//izzygallegos-us5.blog.cz/

Richie napsal na fóru!!

31. května 2009 v 18:15 | pet´ula |  richie další info
Hey Hey HEY!! Chtěl jsem udělat krátké video a dát ho na YouTube nebo tak něco a říct vám aktuální informace o tom co se děje, ale můj blbej počítač není zvyklý nahrávat jakékoliv videa... Můj bratr Bobby a já jsme to zkoušeli 3 dny, ale nešlo nám to nahrát. Takže to je důvod proč píšu teď. Anyhoo jsem doma v Wheatonu a byla to úžasná pauza.
Vím, že to byla dlouhá přestávka, ale bylo pro všechny důležité vrátit se domů a na nějaký čas si odpočinout, protože poslední 4 roky jsme byli non-stop na cestách pouze s přestávkou 2-4 týdnů jednou za rok. Takže jsem byl dlouho doma s mými přáteli a rodinou. Bylo to úžasné. Mluvil jsem s kluky každý týden, abychom zůstali v kontaktu abychom udělali maximum pro US5. Nemáte ponětí jak jsem READY (připravený) a MY jsme připravený znova pracovat, vrátit se do Evropy a začít natáčet naší novou TV Show.
Je tááááák moc práce u US5 a já myslím, že by jsme měli podniknout velké kroky v tomto roce. V poslední době mi chyběl Jay, Iz-man a Cayce a hlavně vy všichni a tak jsem sledoval všechny videa na YouTube o US5. Je užasné vidět jak moc nás podporujete a dáváte nám lásku Opravdu požehnáváte kapelu a jsem vám navždy vděční i s mýma klukama (Jayem, Izzym, Caycem). Jsou to moji bratři a já je miluju.... Hodně jsme si prošli a jsme stále tady jste tu vy.
Sedím tady v počítačové místnosti (pzn. překladatele: to bude něco jako pracovna) v mém pyžamu a dojídam sušenky Oreos a ze zadního nádvoří mi sem vane čerstvý a teplý vítr. Takhle 100% voní léto... Čerstvě posekaná tráva a sousedky děti křičí a běhaj okolo, LOL. V každém případě, nebude dlouho trvat než se zase všichni uvidíme, neztratíme vaší důvěru. US5 pro život! Jo, jenom malá aktualizace v mém životě! Budou se mi klubat kachny! Crazy, že? Už jsem je měl předtím a teď to je mám znova. Mám inkubátor a objednal jsem si 12 malých kachních vajec. Je to nejúžasnější věc, dívat se jak se líhnou a pak se o ně starat. Dobře, odjel jsem na pozdní oběd s kamarádkou Kitty a Johnem a dostal jsem rozteklý čokoládový dort...MŇAM!
No, chybíte mi všichni a já se nemůžu dočkat až rozjedeme show a to bude tak brzo, že budete valit oči.
Moc vás všechny miluju a jste v mých modlidbách, opatrujte se a užijte si počasí...

Love you all
God Bless, Richie
překlad: MaRky=* & Móňa///izzygallegos-us5.blog.cz/

Casting na nového člena!!!

29. května 2009 v 14:03 | pet´ula |  News
US5 casting - svět čeká na tebe.
Nahrávky na nové album US5 jsou skoro hotové - Jay, Richie, Izzy a Cayce stojí na startovní čáře, aby mohli prezentovat očekávaný longplayer v Americe.
Se svou vlastní reality šou. Všechny oči jsou obráceny na US5, jak to v USA rozjedou a všechno to přenesou kamery.
A před tím než se album objeví v Německu, budou samozřejmě ještě jedno velké setkání fans s US5. Spousta novinek pro fans, ale tohle je ta největší:
US5 HLEDAJÍ PŘES CASTING NOVÉHO PÁTÉHO ČLENA jako náhradu za Vinceho!!
Máš schopnosti na světovou star? Máš hlas, umíš tancovat a máš záři, která všechny okouzlí? Tak tohle je šance tvého života.
Exklusivně tady na CmyC jsou svoláváni všechny talenty, aby se mohli ucházet.
Protože části pátého člena na novém albu stále chybí.
Jak busou přesně castingy vypadat, vám sdělíme tady později. Hledáni budou mezinárodní
umělci a celé to bude světové.
Takže řekněte všem rychle tuto zprávu, které znáte. Jedno jestli s Německa, Francie, Španělska, Anglie, USA nebo ze zbytku světa - to, co platí, je talent, hlas, tanec, síla osobnosti a anglické znalosti.
To je TA šance na mezinárodní hudební kariéru, tady se staneš světovou star.
A s CmyC je to všechno tady. US5 už jsou na tebe nažhavení.
Všechna další info najdeš již brzy na CmyC-casting
Too Much Heaven od B3

28. května 2009 v 17:14 | pet´ula |  Videa
Us5 nejsou jediní, kteří přezpívali song Too Much Heaven. Stejně tak se o to pokusili i B3. Ale musíte uznat, od US5 to zní líp xD

Izzyho zpráva

28. května 2009 v 16:26 | pet´ula |  izzy další info
Izzy napsal novou zprávu na svojí oficiální stránku ;)


Ila///izzygallegos-us5.blog.cz/


BRAVO (cz) - Chris

28. května 2009 v 16:25 | pet´ula |  News
V nejnovějším čísle časopisu BRAVO najdete jen malou zmínku o Chrisovi (ex US5).

Titulka:

Chris (ex US5) - Znovu na scéně:
zdroj ve scanech

Vince napsal - "Holiday weekend!"

28. května 2009 v 16:24 | pet´ula |  vince další info
Co se děje? To jsem já, Vincent! Měj jsem pauzu na náš Memorial Day Holiday. Doufám, že jste měli také dobrý víkend. Moje rodina a já jsme šli o prázdninách do Laduna Beach. Je to tam cool- najslíš jedno z mých oblíbených míst, jen tak na poflakování, když nejsem zaměstnán prací. Chybí mi Evropa i Asie a opravdu se těším, až se vrátím zpět, s mojí celou rodinou!
Tento týden byl bláznivý! Já byl znovu v nahrávacím studiu, kde dokončuju svou novou písničku! Doufám, že se vám bude líbit, protože se nemůžu dočkat až budou hotový! Miluju hudbu, miluju dělání hudby, miluju tancování a miluju poslouchání hudby. Takže, když se mě někdo z lidí zeptá jestli chci jít nahrávat do studia- skočím po té šanci!
Oh a o těch nových fotkách od vás...prosím zašlete je pomocí poštou na můj nový P.O. Box. Já chci vaše fotky na zdi a to nebude fungovat pokud mi je pošlete na počítači. Děkuju!
Také se mě mnozí z vás ptali jestli mám Facebook nebo IM. Promiňte, ale nemám Facebook ani IM. Můj rozvrh je crazy, lidi! A jak víte, rád bych odpovídal každému z vás, ale to prostě není možné. Musím se někdy vyspat nebo najíst. Díky za pochopení lidi! xoxoxox
Chci ještě dodat, že si opravdu velice vážím vašich dopisů na podporu a zájem o chvíle, když jsem byl pryč tento víkend. Poslal jsem video než jsem odešel, protože jsem tak unavený z těch některých lží o mě. Nemohl jsem čekat nějak déle. Ale také jsem poslal e-mail pouze mým Street týmům tak, aby mohli pochopit mé pocity trochu lépe. A nečekal jsem, že tolik lidí bude věnovat pozornost ke mně! Cítím se tak požehnaný, že tolik z vás pečuje o mě. Ale pak samozřejmě je tu DRUHÁ STRANA, kde NĚKTEŘÍ LIDÉ ještě neví některá fakta a opět říkají různé věci zmateným lidem. Já nepotřebuju NĚKOHO kdo bude mluvit za mě! Jak vidíte jsem schopen s vámi mluvit na vlastní pěst bez lidí, kteří si myslí, že ví co říkám nebo co si myslím. Tyto DNY JSOU U KONCE! Jak jsem dříve řikal, pokud to neuslyšíte ode mně, není to pravda. Hádám, že budete nyní se chtít ujistit co slyšíte a já to řeknu hlasitě a jasně. Vzhledem k tomu, že někteří mají potřebu o mě vykládat lži, budu se muset domluvit s mýma právníkama jestli jsou všechny detaili hotové, protože jsem připravený vám říct VŠECHNO.
Znovu, já doufám, že jste měli skvělí víkend. Já byl relaxovat na pláži a mohl jsem na všechno přestat nachvilku myslet. Vy uvidíte co mám namysli až uvidíte moje poslední video. Vůbec jsem netušil kolik e-mailů a komentářů na mě čeká!
Děkuji za vaši lásku a podporu! A já vždycky říkám fakta tak jak jsou!
Miluju vás lidi!
Peace!
us5-richie-4ever.blog.cz

Vzkaz od Jaye do Asie

26. května 2009 v 18:16 | pet´ula |  izzy další info
tak Jay se nám zase rozepsal, tentokrát pro Japonské fans.... ale normálně jim nadržuje:D

Wow, kde mám začít? ... tolik se toho minulý rok stalo od té doby, co jsem vás neviděl, lidi.
Vím, vypadá to jako nekonečná story se všemi zkouškami, utrpeními a problémy, se kterými se US5 museli potýkat.
nejdřív Mikelův odchod, pak Chris a teď Vince.
Vím, je to snadné to říct, ale zkuste a zaměřte se na pozitvní věci... a věřte mi, že je tu mnoho optimistických věcí ve světě US5.

Mnoho ostatních skupin by toho všeho pravděpodobně nechalo, obzválště po 4 letech úspěchů.
mnoho jsme dosáhli a získali jsem mnoho srdcí po celém světě.
Ale tohle není konec. Richie, Izzy a já jsem dospěli k závěru už měsíce před tím, že stále máme nerozbitnou vášeň pro hudbu, vystupování a hlavně na vás fans.
To je ten důvod, proč máme Cayceho, kterého jste ještě neviděli. I když s náma není dlouho, má stejnou lásku a hlad po muzice jako my a jsem si jistý, že ho budete mít rádi.

Nikdo nemohl předpokládat Vincův odchod ze skupiny, ale více smutné je, že je jasné, že rodiče pro něj mají jiné plány.
Vince se snažil projevit svojí pozici ve skupině během toho jednoho roku, co byl v US5 a udělal skvělou práci.
V první řadě, US5 se nerozpadají, ve skutečnosti ale...
právě v Americe pořádáme poslední konkurz v Americe na 5. člena, před tím než vstoupíme do nové kapitoly.
Od poloviny července budeme mít v USA založenou naší vlastní šou pro americkou televizi, kterou eventuelně také uvidíte.
je to veliký projekt a můžu upřímně říci, bereme to světově. více informací o šou bude brzy.
Dokonce se domlouváme, že bychom měli včleňující cestu do japonska pro Tv šou, takže nás možná uvidíte dřív, než si myslíte.... Ale ještě to musí být potvrzeno
Přesto přijedeme do Japonska tak jako tak.... vy lidi jste nám dalitolik lásky a podpory minulý rok.
a myslím, že jsem schopný říct, i jménem ostatních kluků, že vždy budeme mít čas, abychom byli v Japonsku.
Opravdu nevím, co to je, ale je tu něco velmi speciálního na vás japonksých fans.
Neztrácejte důvěru, lidi, opravdu věřím, že to není konec, ale začátek celé nové, ještě více zajímavější kapitoly.
Určitě napíšu více zpráv do diáře pro naše japonské fans v budoucnosti, protože jsem přímo ve spojení s japonským managerem Jasonem.
Lidi, držte odvahu při životě.... možná budete daleko, ale blízko našim sdrcím.
Do té doby,

miluju vás z celého srdce.

jay

Překlad by Peťula

Hádejte, proč se Richie tak tváří??:D

26. května 2009 v 16:55 | pet´ula |  richie fotos
Možná už tu fotku znáte, ale já když ji dneska viděla na Myspace, tak sem čůrala smíchy:D a Richie na tý fotce možná taky, ale asi ne smíchy:D
A nezapomeňte, hlasovat v anketě: proč se Richie tak tváří:D

myspace.com

Richie,Vince,...

26. května 2009 v 11:57 | richie |  band photos
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.comHyperLink
HyperLinkHyperLinkHyperLink
HyperLink

25.07.2009 Charity Event

25. května 2009 v 17:35 | pet´ula |  News
25.07.2009 se bude konat charitativní akce v Groß-Gerau
64521.

Doba:
25.07.09, začátek přibližně kolem 16:30 / konec před 21:00 hodinou

Openair charitativní koncert s Monrose, Queensberry, Rapsoul, Mikel Johnson, Lisa Bund, Daniel Küblböck, She Was Great (V této skupině je Roger Moore), Martin Stosch, účastníky Big Brother 9 a Susann Raddatz.
Velký openair koncert s hudbou (bude více umělců, vše bude doplněno později) a tanec (Marcel Pietruch / RTL Super-talenti / Popstars)!

Vstupenky budou k dispozici za 14 euro v prvním týdnu v červnu na www.kinderhospiz-charity.de. Výtěžek z akce půjde do dětské nemocnice. Patron bude: Pan starosta S. Sauer.

-----------
myspace.com/izzygallegos-us5.blog.cz

Moje odezva - zpráva od Vinceho

23. května 2009 v 20:06 | pet´ula |  vince další info
Ila našla další zprávu od Vinceho, tak tady je překlad ode mě, ale můžu říct, že Vince to asi přehnal...
všem mým street teams,
Chci vás jenom ujistit, abyste se nestrachovali. Vím, že hodně z vás si myslí, že váš us5 svět byl perfektní a to, co jste viděli, byly věci, které byly reálné. Vím, že chcete věřit, že jsme se všichni dohromady bavili, zpívali, tancovali, dělali šou atd. Ve skutečnosti, my jsme spolu netrávili čas kvůli zábavě. Snažili jsme se vytěžit nejvíc ze situace. Řeknu vám o tom později více.
Vím, že je to pro mnoho us5 fans těžké to akceptovat. Předpokládám, že tu budou nějaké negativní ohlasy od nějakých lidích. Ptám se, kdyby Richie, Izzy, Chris a dokonce Cayce měli dovoleno mluvit, pak by možná každý porozumněl, že to není jenom ode mě. Myslím, že je to možné, že kluci budou mluvit přímo, když udělám první krok. Jay tvrdí, že se mě snažil několikrát kontaktovat.... neudělal žádné kroky hodně dlouho chvíli a když tak se jen snažil mě tyranizovat, abych podepsal smlouvu. Poslal mi několik opravdu sprostých mailů. Řekl, že se mi snažil volat - mám všechny svoje telefonní nahrávky a emaily. A ty příběhy v bravu o mojí matce, jay je ten, kdo to tam dal, bravo se mnou nikdy nemluvilo. Když říkáš lež tolikrát, lidé začnou věřit, že to je pravda. Chci, aby se mě zeptali, co se stalo?? Psát do brava a na Vivu a ptát se, proč je Jay jediná osoba, se kterou mluvili??
Myslím, že je také důležité pro vás, že moje matka, můj otec, můj bratr a moje sestra jsou skvělí a moc je miluji. Podporovali mě ve všem, co dělám a co plánuju do budoucnosti. Oni mě nepřesvědčili, abych opusil skupinu.
Mimochodem, nelituju toho všeho. Cítím se lépe. Držte hlavy vzhůru a nenechte se tím stáhnout. Nejsem v soutěži popularity. LOL, miluju všechny moje fans a všechnu podporu, co mi dáváte a jen se snažím dělat, to co je správné. Mějte hezký den a uživejte dovolenou.
p.s. Důležité! prosím pošlete mi vaší aktuální street team mail, abych vám mohl napsat mail, a ne přes myspace. díky
peace,
Vincent
překlad by peťula

Pár slov - zpráva od Jaye

23. května 2009 v 13:52 | pet´ula |  jay další info


Ahoj lidi
doufám, že se vám všem vede dobře.
Nejdřív všem velké, velké poděkování za srdečné přivítání v pondělí.
šíleně jsem se těšil, že vás budu moci vidět. Byl jsem tak dojatý, že tolik z vás ujelo takovou dlouho cestu, aby se mnou mohli strávit pár hodin v Berlíně.. díky z celého srdce.
a teď k mé prosbě.
s velkým zděšením jsem shlédl video od Vinceho a nechtěl jsem věřit tomu, co sem mohl slyšet.
pevně jsem se rozhold, nic k tématu Vince říkat.
to téma je mi hodně líto a doufám, že tomu rozumíte.
jsem moc šťastný, že setkání fanclubu se mnou bylo ukázkové a bylo dáno, jak mohl každý jasně slyšet, že jsem k tématu Vince nic moc neřekl a už vůbec ne nic špatného.
a to, že se to téma zase skrz nedorozumnění opakuje, je asi to nejlepší zase kluky kompltně svolat.
nezapomeňte prosím jedno lidi, jsem normální člověk jako vy všichni.
nemám všechny odpovědi a řešení na všechny problémy, starosti a otázky.... i když jsem brát jako velký bratr nebo papa jay.
nejsem perfektní a ani jím nehodlám být.
a docela upřímně, poslední co bych chtěl, je být perfektní!!
jsem jaký jsem .... a je to také tak dobře!
držte se
miluju vás
jay

New fotky Richie s friends

23. května 2009 v 12:26 | pet´ula |  richie fotos

myspace.com

Moje omluva....

22. května 2009 v 21:21 | pet´ula |  adminovy vzkazy
Moc se omlouvám, že tady toho poslední dobou moc nejní, ale nějak nestíhám sem dávat sama všechno a taky Richie(Marek) už na to vyloženě s***e a já sem prostě všechno sama nedám. Tak se prosím nezlobte, že toho až tak moc není:-(

P.S. Kdybyste někdo chtěl Markovi domluvit, jenom to uvítám:-D
P.S.2 A Marošů ty se na mě nezlob, že to sem píšu:-D

Zpráva od Vinceho - jen tak ve zkratce

22. května 2009 v 21:18 | pet´ula |  vince další info
Vincent napsal novou zprávu na MySpace, ale popravdě se mi to nechce překládat =(
Je to stráááášně dlouhá zpráva! Rychle jsem to přelítla a níže najdete co píše:

Tento týden byl opravdu zaneprázdněný (jako vždy!). Pracuje na nových písničkách, byl se svými fanynkami Nici a Caro které jsou jeho opravdové kamarádky. O Street Teamech, že určitě měli hodně práce s nimi. Pak jestli jsme viděli jeho poslední videa a jestli se nám líbily. Že se ho hodně lidí ptalo na adresu kam mohou posílat nějaké věci pro něj a je to tady! Vše můžete posílat sem:

Vincent Tomas Fan Mail
P.O. Box 800099
Valencia, CA 91380-0099
U.S.A.

Jeho fanoušci jsou pro něj inspirací. Vše co dělá, dělá pro nás. Byl by moc rád kdyby jsme se pro něj vyfotili, aby věděl v jaké části světa se nacházíme. Pak si je dá na svou zeď ;). Moc nám děkuju a má nás všechny moc rád.
............................
Tohle je teda zhruba co tam píše, ale je to vážně moc dlouhý, takže kdo má chuť, tak může překládat xD. Jen jsem vám to sem dala kvůli té adrese ;). A prosím napište zdroj! Sice jsem to nepřekládala doslova, ale dala jsem vám to sem vlastníma slovama, poznám kdo kopíroval ;)

izzygallegos-us5.blog.czPár otázek na Jaye

20. května 2009 v 19:14 | pet´ula |  jay další info
Jay odpovídal na otázky které mu dávali fans na setkání, kde jich bylo vybráno 50.
Pár otázek a odpovědí najdete níže ;)
Fotky najdete ZDE.

(Berlín - 18.5.09)

Kdy bude setkání fanclubu?
Jay: červen/červenec

Co je s novým členem?
Jay: Hledáme nového, ale jak bude vypadat vůbec nevíme, jak jsem řekl, stále hledáme.

Téma - Chris
Jay řekl, že Chris nyní vede normální život.

Proč písně "I've been there", "The One" a "Out of Time" nebyly na CD ATW?
Jay: Protože je naleznete na následujících CDčkách.

Řekl také, že mluvil s Rogerem Moorem a že dělají hudbu společně. Před jejich výletem do Ameriky navštívili Polsko. (Povídal to, protože tam byla fanynka z Polska) Je také pořád v kontaktu s Izzym, Richiem a Caycem. Jediná informace která je jistá je, že Izzy pořád otravuje doma až na smrt xD.

zdroj: blog.tenbit.pl/love-us5
překlad: Ila///izzygallegos-us5.blog.cz

Vinc napsal krátkou zprávu (MS)

19. května 2009 v 16:07 | pet´ula |  News
Zajímavé novinky!

Ahoj všichni! Byl jsem táááááááák zaneprázdněn, jen jsem vás všechny rychle přišel upozornit, že jdem dnes udělal velmi vzrušující videa! Zůstaňte s námi.......

Mír,
Vincent xoxo
--------------------------------------
Videa najdete ZDE

zdroj: us5.ucoz.ru
překlad: Ila/izzygallegos-us5.blog.cz